13 |
Alma utcai iskola Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:32 | Alma utcai iskola |
16:33 | Pitypang utca |
16:34 | Borbánya, iskola |
16:35 | Borbánya, ABC |
16:36 | Tünde utca |
16:37 | Ipari utca |
16:38 | Lujza utca (Tünde utca) |
16:39 | Lombkorona utca |
16:40 | Lapály utca |
16:41 | Csemete utca |
16:42 | Dunapack Zrt. |
16:44 | TIGÁZ |
16:46 | Móricz Zsigmond utca |
16:48 | Hatzel tér |
16:50 | Luther tér |
16:52 | Luther utca |
16:54 | Bujtos utca |
16:56 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:58 | Vay Ádám körút |
17:00 | Kossuth utca 9. |
17:02 | Dohány utca |
17:04 | Stadion utca |
17:06 | Városi Stadion |
17:08 | Egyetem |
17:09 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |