44 |
Toldi utca (Autóbusz-állomás) Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:20 | Oros, Takarék köz |
9:21 | Oros, ABC |
9:22 | Orosi Iskola |
9:24 | Orosi elágazás |
9:25 | Élet utca |
9:26 | Szarkaláb utca |
9:28 | Naspolya utca |
9:29 | Tujafa utca |
9:31 | Gomba utca |
9:33 | Törzs utca |
9:34 | Örökösföld |
9:36 | Bevásárlóközpontok |
9:38 | TESCO áruház |
9:41 | Jósavárosi templom |
9:42 | Jósaváros |
9:44 | Jósaváros |
9:45 | Jósavárosi templom |
9:46 | Jósavárosi piac |
9:47 | Volánbusz Zrt. |
9:48 | Pazonyi tér |
9:49 | Nyár utca |
9:50 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
9:51 | Bujtos utca |
9:52 | Megyei Bíróság |
9:53 | Országzászló tér |
9:54 | Szabolcs utca |
9:55 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
9:57 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |