44 |
Orosi elágazás Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:20 | Oros, Takarék köz |
8:21 | Oros, ABC |
8:22 | Orosi Iskola |
8:24 | Orosi elágazás |
8:25 | Élet utca |
8:26 | Szarkaláb utca |
8:28 | Naspolya utca |
8:29 | Tujafa utca |
8:31 | Gomba utca |
8:33 | Törzs utca |
8:34 | Örökösföld |
8:36 | Bevásárlóközpontok |
8:38 | TESCO áruház |
8:41 | Jósavárosi templom |
8:42 | Jósaváros |
8:44 | Jósaváros |
8:45 | Jósavárosi templom |
8:46 | Jósavárosi piac |
8:47 | Volánbusz Zrt. |
8:48 | Pazonyi tér |
8:49 | Nyár utca |
8:50 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:51 | Bujtos utca |
8:52 | Megyei Bíróság |
8:53 | Országzászló tér |
8:54 | Szabolcs utca |
8:55 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
8:57 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |