44 |
Élet utca Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Takarék köz |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
18:05 | Vasútállomás |
18:07 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
18:08 | Szabolcs utca |
18:09 | Országzászló tér |
18:10 | Luther tér |
18:11 | Bujtos utca |
18:12 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
18:13 | Nyár utca |
18:15 | Volánbusz Zrt. |
18:16 | Jósavárosi piac |
18:17 | Jósaváros |
18:19 | Jósaváros |
18:20 | Jósavárosi templom |
18:22 | TESCO áruház |
18:25 | Bevásárlóközpontok |
18:27 | Örökösföld |
18:28 | Törzs utca |
18:31 | Gomba utca |
18:33 | Tujafa utca |
18:35 | Naspolya utca |
18:37 | Szarkaláb utca |
18:38 | Élet utca |
18:39 | Orosi elágazás |
18:41 | Orosi Iskola |
18:42 | Oros, ABC |
18:44 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |