44 |
Gomba utca Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
5:58 | Oros, Takarék köz |
5:59 | Oros, ABC |
6:00 | Orosi Iskola |
6:02 | Orosi elágazás |
6:03 | Élet utca |
6:04 | Szarkaláb utca |
6:06 | Naspolya utca |
6:07 | Tujafa utca |
6:09 | Gomba utca |
6:11 | Törzs utca |
6:12 | Örökösföld |
6:14 | Bevásárlóközpontok |
6:16 | TESCO áruház |
6:19 | Jósavárosi templom |
6:20 | Jósaváros |
6:22 | Jósaváros |
6:23 | Jósavárosi templom |
6:24 | Jósavárosi piac |
6:25 | Volánbusz Zrt. |
6:26 | Pazonyi tér |
6:27 | Nyár utca |
6:28 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:29 | Bujtos utca |
6:30 | Megyei Bíróság |
6:31 | Országzászló tér |
6:32 | Szabolcs utca |
6:33 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
6:35 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |