44 |
Törzs utca Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:38 | Oros, Takarék köz |
6:39 | Oros, ABC |
6:40 | Orosi Iskola |
6:42 | Orosi elágazás |
6:43 | Élet utca |
6:44 | Szarkaláb utca |
6:46 | Naspolya utca |
6:48 | Tujafa utca |
6:50 | Gomba utca |
6:53 | Törzs utca |
6:55 | Örökösföld |
6:58 | Bevásárlóközpontok |
7:00 | TESCO áruház |
7:04 | Jósavárosi templom |
7:06 | Jósaváros |
7:08 | Jósaváros |
7:10 | Jósavárosi templom |
7:12 | Jósavárosi piac |
7:14 | Volánbusz Zrt. |
7:16 | Pazonyi tér |
7:17 | Nyár utca |
7:19 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:21 | Bujtos utca |
7:23 | Megyei Bíróság |
7:25 | Országzászló tér |
7:27 | Szabolcs utca |
7:28 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
7:30 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |