96 |
Kígyó utca Alma utcai iskola ► Ipari utca ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2022. december 11-től további intézkedésig /
Valid from 11 Dec 2022 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:10 | Alma utcai iskola |
6:11 | Pipacs utca |
6:12 | Alma utca ABC |
6:13 | Alma utca |
6:15 | Ipari utca |
6:17 | Lujza utca (Tünde utca) |
6:19 | Lombkorona utca |
6:20 | Lapály utca |
6:21 | Csemete utca |
6:22 | Dunapack Zrt. |
6:23 | TIGÁZ |
6:25 | Móricz Zsigmond utca |
6:27 | Szarvas utca 76. |
6:28 | Kígyó utca |
6:29 | Arany János utca |
6:31 | Vasútállomás |
6:33 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |