Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
H32 |
H32 |
Mérő utca Nagyszállás ► Nyírjes ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:58 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
10:59 | Mérő utca |
11:00 | Nagyszállás bejárati út |
11:02 | Nyírjesi elágazás |
11:04 | Nyírjes |
11:06 | Nyírjesi elágazás |
11:09 | Lakatos utca |
11:10 | Borbánya, iskola |
11:11 | Borbánya, ABC |
11:12 | Tünde utca |
11:13 | Lujza utca (Kállói út) |
11:14 | Kéményseprő utca |
11:15 | Zimony utca |
11:16 | Kórház |
11:18 | Inczédy sor |
11:20 | Bujtos utca |
11:21 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:23 | Vay Ádám körút |
11:25 | Búza tér |
11:27 | Mező utca |
11:28 | Konzervgyár |
11:30 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |