Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
H32 |
H32 |
Inczédy sor Nagyszállás ► Nyírjes ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:23 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
6:24 | Mérő utca |
6:25 | Nagyszállás bejárati út |
6:27 | Nyírjesi elágazás |
6:29 | Nyírjes |
6:31 | Nyírjesi elágazás |
6:34 | Lakatos utca |
6:35 | Borbánya, iskola |
6:36 | Borbánya, ABC |
6:37 | Tünde utca |
6:38 | Lujza utca (Kállói út) |
6:39 | Kéményseprő utca |
6:41 | Zimony utca |
6:42 | Kórház |
6:44 | Inczédy sor |
6:46 | Bujtos utca |
6:48 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:50 | Vay Ádám körút |
6:52 | Búza tér |
6:54 | Mező utca |
6:55 | Konzervgyár |
6:57 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |