Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
H32 |
H32 |
Tünde utca Nagyszállás ► Nyírjes ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:48 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
12:49 | Mérő utca |
12:50 | Nagyszállás bejárati út |
12:52 | Nyírjesi elágazás |
12:54 | Nyírjes |
12:56 | Nyírjesi elágazás |
12:59 | Lakatos utca |
13:00 | Borbánya, iskola |
13:01 | Borbánya, ABC |
13:02 | Tünde utca |
13:03 | Lujza utca (Kállói út) |
13:04 | Kéményseprő utca |
13:06 | Zimony utca |
13:07 | Kórház |
13:09 | Inczédy sor |
13:11 | Bujtos utca |
13:13 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
13:15 | Vay Ádám körút |
13:17 | Búza tér |
13:19 | Mező utca |
13:20 | Konzervgyár |
13:22 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |