Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
H32 |
H32 |
Kéményseprő utca Nagyszállás ► Nyírjes ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
20:52 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
20:53 | Mérő utca |
20:54 | Nagyszállás bejárati út |
20:56 | Nyírjesi elágazás |
20:59 | Lakatos utca |
21:00 | Borbánya, iskola |
21:01 | Borbánya, ABC |
21:02 | Tünde utca |
21:03 | Lujza utca (Kállói út) |
21:04 | Kéményseprő utca |
21:05 | Zimony utca |
21:06 | Kórház |
21:08 | Inczédy sor |
21:10 | Bujtos utca |
21:11 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
21:13 | Vay Ádám körút |
21:15 | Búza tér |
21:17 | Mező utca |
21:18 | Konzervgyár |
21:20 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |