Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
H32 |
H32 |
Kéményseprő utca Nagyszállás ► Nyírjes ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:58 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
8:59 | Mérő utca |
9:00 | Nagyszállás bejárati út |
9:02 | Nyírjesi elágazás |
9:04 | Nyírjes |
9:06 | Nyírjesi elágazás |
9:09 | Lakatos utca |
9:10 | Borbánya, iskola |
9:11 | Borbánya, ABC |
9:12 | Tünde utca |
9:13 | Lujza utca (Kállói út) |
9:14 | Kéményseprő utca |
9:15 | Zimony utca |
9:16 | Kórház |
9:18 | Inczédy sor |
9:20 | Bujtos utca |
9:21 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
9:23 | Vay Ádám körút |
9:25 | Búza tér |
9:27 | Mező utca |
9:28 | Konzervgyár |
9:30 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |