Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
H32 |
H32 |
Zimony utca Nagyszállás ► Nyírjes ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:58 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
6:59 | Mérő utca |
7:00 | Nagyszállás bejárati út |
7:02 | Nyírjesi elágazás |
7:04 | Nyírjes |
7:06 | Nyírjesi elágazás |
7:09 | Lakatos utca |
7:10 | Borbánya, iskola |
7:11 | Borbánya, ABC |
7:12 | Tünde utca |
7:13 | Lujza utca (Kállói út) |
7:14 | Kéményseprő utca |
7:15 | Zimony utca |
7:16 | Kórház |
7:18 | Inczédy sor |
7:20 | Bujtos utca |
7:21 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:23 | Vay Ádám körút |
7:25 | Búza tér |
7:27 | Mező utca |
7:28 | Konzervgyár |
7:30 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |