Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
H32 |
H32 |
Kodály Zoltán Általános Iskola Nagyszállás ► Nyírjes ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:14 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
17:15 | Mérő utca |
17:16 | Nagyszállás bejárati út |
17:18 | Nyírjesi elágazás |
17:21 | Lakatos utca |
17:22 | Borbánya, iskola |
17:23 | Borbánya, ABC |
17:24 | Tünde utca |
17:25 | Lujza utca (Kállói út) |
17:26 | Kéményseprő utca |
17:28 | Zimony utca |
17:29 | Kórház |
17:31 | Inczédy sor |
17:33 | Bujtos utca |
17:35 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:37 | Vay Ádám körút |
17:39 | Búza tér |
17:41 | Mező utca |
17:42 | Konzervgyár |
17:44 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |