Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
H32 |
H32 |
Nyírjesi elágazás Nagyszállás ► Nyírjes ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
19:12 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
19:13 | Mérő utca |
19:14 | Nagyszállás bejárati út |
19:16 | Nyírjesi elágazás |
19:19 | Lakatos utca |
19:20 | Borbánya, iskola |
19:21 | Borbánya, ABC |
19:22 | Tünde utca |
19:23 | Lujza utca (Kállói út) |
19:24 | Kéményseprő utca |
19:25 | Zimony utca |
19:26 | Kórház |
19:28 | Inczédy sor |
19:30 | Bujtos utca |
19:31 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
19:33 | Vay Ádám körút |
19:35 | Búza tér |
19:37 | Mező utca |
19:38 | Konzervgyár |
19:40 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |