Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
H32 |
H32 |
Nyírjesi elágazás Nagyszállás ► Nyírjes ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:02 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
15:03 | Mérő utca |
15:04 | Nagyszállás bejárati út |
15:06 | Nyírjesi elágazás |
15:09 | Lakatos utca |
15:10 | Borbánya, iskola |
15:11 | Borbánya, ABC |
15:12 | Tünde utca |
15:13 | Lujza utca (Kállói út) |
15:14 | Kéményseprő utca |
15:15 | Zimony utca |
15:16 | Kórház |
15:18 | Inczédy sor |
15:20 | Bujtos utca |
15:21 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
15:23 | Vay Ádám körút |
15:25 | Búza tér |
15:27 | Mező utca |
15:28 | Konzervgyár |
15:30 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |