Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
H32 |
H32 |
Nyírjesi elágazás Nagyszállás ► Nyírjes ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
9:08 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
9:09 | Mérő utca |
9:10 | Nagyszállás bejárati út |
9:12 | Nyírjesi elágazás |
9:14 | Nyírjes |
9:16 | Nyírjesi elágazás |
9:19 | Lakatos utca |
9:20 | Borbánya, iskola |
9:21 | Borbánya, ABC |
9:22 | Tünde utca |
9:23 | Lujza utca (Kállói út) |
9:24 | Kéményseprő utca |
9:26 | Zimony utca |
9:27 | Kórház |
9:29 | Inczédy sor |
9:31 | Bujtos utca |
9:33 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
9:35 | Vay Ádám körút |
9:37 | Búza tér |
9:39 | Mező utca |
9:40 | Konzervgyár |
9:42 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |