Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
H32 |
H32 |
Búza tér Nagyszállás ► Nyírjes ► Autóbusz-állomás |
Érvényes: 2022. július 9-től további intézkedésig /
Valid from 9 July 2022 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:03 | Nagyszállás, autóbusz forduló |
8:04 | Mérő utca |
8:05 | Nagyszállás bejárati út |
8:07 | Nyírjesi elágazás |
8:09 | Nyírjes |
8:11 | Nyírjesi elágazás |
8:14 | Lakatos utca |
8:15 | Borbánya, iskola |
8:16 | Borbánya, ABC |
8:17 | Tünde utca |
8:18 | Lujza utca (Kállói út) |
8:19 | Kéményseprő utca |
8:21 | Zimony utca |
8:22 | Kórház |
8:24 | Inczédy sor |
8:26 | Bujtos utca |
8:28 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:30 | Vay Ádám körút |
8:32 | Búza tér |
8:34 | Mező utca |
8:35 | Konzervgyár |
8:37 | Autóbusz-állomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |