Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
14 |
Leffler Sámuel utca Sóstóhegy ► Kemecsei út ► Búza tér ► Vasútállomás |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:58 | Sóstóhegy, vasútállomási bejárati út |
16:59 | János-hegy lakópark |
17:00 | Zsuzsanna utca |
17:01 | Idősek otthona |
17:02 | Berenát utca |
17:03 | Csónak utca |
17:04 | Kemecsei út (Vénusz utca) |
17:06 | Korányi Frigyes utcai elágazás |
17:07 | Csillagvirág utca |
17:08 | Fábián Zoltán utca |
17:09 | Leffler Sámuel utca |
17:10 | Csaló köz |
17:11 | Jósaváros |
17:12 | Jósavárosi templom |
17:13 | Jósavárosi piac |
17:14 | Volánbusz Zrt. |
17:17 | Pazonyi tér |
17:18 | Nyár utca |
17:19 | Vay Ádám körút |
17:21 | Búza tér |
17:24 | Mező utca |
17:26 | Konzervgyár |
17:28 | Petőfi tér (Autóbusz-állomás) |
17:30 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |