Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
13 |
Dohány utca Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:27 | Alma utcai iskola |
8:28 | Pitypang utca |
8:29 | Borbánya, iskola |
8:30 | Borbánya, ABC |
8:31 | Tünde utca |
8:32 | Ipari utca |
8:33 | Lujza utca (Tünde utca) |
8:34 | Lombkorona utca |
8:35 | Lapály utca |
8:36 | Csemete utca |
8:37 | Dunapack Zrt. |
8:38 | TIGÁZ |
8:40 | Móricz Zsigmond utca |
8:41 | Hatzel tér |
8:42 | Luther tér |
8:43 | Luther utca |
8:44 | Bujtos utca |
8:45 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:46 | Vay Ádám körút |
8:48 | Kossuth utca 9. |
8:49 | Dohány utca |
8:51 | Stadion utca |
8:52 | Városi Stadion |
8:54 | Egyetem |
8:55 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |