Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
13 |
Dohány utca Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:07 | Alma utcai iskola |
7:08 | Pitypang utca |
7:09 | Borbánya, iskola |
7:10 | Borbánya, ABC |
7:11 | Tünde utca |
7:12 | Ipari utca |
7:13 | Lujza utca (Tünde utca) |
7:14 | Lombkorona utca |
7:15 | Lapály utca |
7:16 | Csemete utca |
7:17 | Dunapack Zrt. |
7:18 | TIGÁZ |
7:20 | Móricz Zsigmond utca |
7:21 | Hatzel tér |
7:22 | Luther tér |
7:23 | Luther utca |
7:24 | Bujtos utca |
7:25 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:26 | Vay Ádám körút |
7:28 | Kossuth utca 9. |
7:29 | Dohány utca |
7:31 | Stadion utca |
7:32 | Városi Stadion |
7:34 | Egyetem |
7:35 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |