Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
13 |
Dohány utca Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
21:07 | Alma utcai iskola |
21:08 | Pitypang utca |
21:09 | Borbánya, iskola |
21:10 | Borbánya, ABC |
21:11 | Tünde utca |
21:12 | Ipari utca |
21:13 | Lujza utca (Tünde utca) |
21:14 | Lombkorona utca |
21:15 | Lapály utca |
21:16 | Csemete utca |
21:17 | Dunapack Zrt. |
21:18 | TIGÁZ |
21:20 | Móricz Zsigmond utca |
21:21 | Hatzel tér |
21:22 | Luther tér |
21:23 | Luther utca |
21:24 | Bujtos utca |
21:25 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
21:26 | Vay Ádám körút |
21:28 | Kossuth utca 9. |
21:29 | Dohány utca |
21:31 | Stadion utca |
21:32 | Városi Stadion |
21:34 | Egyetem |
21:35 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |