Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
13 |
Egyetem Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:50 | Sóstói úti kórház |
10:51 | Egyetem |
10:52 | Városi Stadion |
10:54 | Stadion utca |
10:55 | Dohány utca |
10:57 | Vay Ádám körút |
10:58 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:00 | Bujtos utca |
11:01 | Megyei Bíróság |
11:03 | Luther tér |
11:04 | Hatzel tér |
11:05 | Móricz Zsigmond utca |
11:07 | TIGÁZ |
11:09 | Dunapack Zrt. |
11:11 | Csemete utca |
11:12 | Lapály utca |
11:13 | Lombkorona utca |
11:14 | Alma utca |
11:15 | Alma utca ABC |
11:16 | Pipacs utca |
11:18 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |