Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
13 |
Alma utca Sóstói úti kórház ► Alma utcai iskola |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:23 | Sóstói úti kórház |
13:24 | Egyetem |
13:25 | Városi Stadion |
13:27 | Stadion utca |
13:28 | Dohány utca |
13:30 | Vay Ádám körút |
13:31 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
13:32 | Bujtos utca |
13:33 | Megyei Bíróság |
13:34 | Luther tér |
13:35 | Hatzel tér |
13:36 | Móricz Zsigmond utca |
13:38 | TIGÁZ |
13:40 | Dunapack Zrt. |
13:41 | Csemete utca |
13:42 | Lapály utca |
13:43 | Lombkorona utca |
13:44 | Alma utca |
13:45 | Alma utca ABC |
13:46 | Pipacs utca |
13:47 | Alma utcai iskola |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |