Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
13 |
Vay Ádám körút Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
22:07 | Alma utcai iskola |
22:08 | Pitypang utca |
22:09 | Borbánya, iskola |
22:10 | Borbánya, ABC |
22:11 | Tünde utca |
22:12 | Ipari utca |
22:13 | Lujza utca (Tünde utca) |
22:14 | Lombkorona utca |
22:15 | Lapály utca |
22:16 | Csemete utca |
22:17 | Dunapack Zrt. |
22:18 | TIGÁZ |
22:20 | Móricz Zsigmond utca |
22:21 | Hatzel tér |
22:22 | Luther tér |
22:23 | Luther utca |
22:24 | Bujtos utca |
22:25 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
22:26 | Vay Ádám körút |
22:28 | Kossuth utca 9. |
22:29 | Dohány utca |
22:31 | Stadion utca |
22:32 | Városi Stadion |
22:34 | Egyetem |
22:35 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |