Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
13 |
Lapály utca Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanszünetben munkanapon / on workdays during school holidays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:42 | Alma utcai iskola |
16:43 | Pitypang utca |
16:44 | Borbánya, iskola |
16:45 | Borbánya, ABC |
16:46 | Tünde utca |
16:47 | Ipari utca |
16:48 | Lujza utca (Tünde utca) |
16:49 | Lombkorona utca |
16:50 | Lapály utca |
16:51 | Csemete utca |
16:52 | Dunapack Zrt. |
16:53 | TIGÁZ |
16:55 | Móricz Zsigmond utca |
16:57 | Hatzel tér |
16:58 | Luther tér |
16:59 | Luther utca |
17:01 | Bujtos utca |
17:03 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:05 | Vay Ádám körút |
17:07 | Kossuth utca 9. |
17:09 | Dohány utca |
17:10 | Stadion utca |
17:12 | Városi Stadion |
17:13 | Egyetem |
17:14 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |