Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
13 |
Lapály utca Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:27 | Alma utcai iskola |
11:28 | Pitypang utca |
11:29 | Borbánya, iskola |
11:30 | Borbánya, ABC |
11:31 | Tünde utca |
11:32 | Ipari utca |
11:33 | Lujza utca (Tünde utca) |
11:34 | Lombkorona utca |
11:35 | Lapály utca |
11:36 | Csemete utca |
11:37 | Dunapack Zrt. |
11:38 | TIGÁZ |
11:40 | Móricz Zsigmond utca |
11:41 | Hatzel tér |
11:42 | Luther tér |
11:43 | Luther utca |
11:44 | Bujtos utca |
11:45 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:46 | Vay Ádám körút |
11:48 | Kossuth utca 9. |
11:49 | Dohány utca |
11:51 | Stadion utca |
11:52 | Városi Stadion |
11:54 | Egyetem |
11:55 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |