Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
13 |
Lapály utca Alma utcai iskola ► Sóstói úti kórház |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:52 | Alma utcai iskola |
6:53 | Pitypang utca |
6:54 | Borbánya, iskola |
6:55 | Borbánya, ABC |
6:56 | Tünde utca |
6:57 | Ipari utca |
6:58 | Lujza utca (Tünde utca) |
6:59 | Lombkorona utca |
7:00 | Lapály utca |
7:01 | Csemete utca |
7:02 | Dunapack Zrt. |
7:04 | TIGÁZ |
7:06 | Móricz Zsigmond utca |
7:08 | Hatzel tér |
7:10 | Luther tér |
7:12 | Luther utca |
7:14 | Bujtos utca |
7:16 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:18 | Vay Ádám körút |
7:20 | Kossuth utca 9. |
7:22 | Dohány utca |
7:24 | Stadion utca |
7:26 | Városi Stadion |
7:28 | Egyetem |
7:29 | Sóstói úti kórház |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |