Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
44 |
Bevásárlóközpontok Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Takarék köz |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
11:40 | Vasútállomás |
11:42 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
11:43 | Szabolcs utca |
11:44 | Országzászló tér |
11:45 | Luther tér |
11:46 | Bujtos utca |
11:47 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
11:48 | Nyár utca |
11:50 | Volánbusz Zrt. |
11:51 | Jósavárosi piac |
11:52 | Jósaváros |
11:54 | Jósaváros |
11:55 | Jósavárosi templom |
11:57 | TESCO áruház |
12:00 | Bevásárlóközpontok |
12:02 | Örökösföld |
12:03 | Törzs utca |
12:06 | Gomba utca |
12:08 | Tujafa utca |
12:10 | Naspolya utca |
12:12 | Szarkaláb utca |
12:13 | Élet utca |
12:14 | Orosi elágazás |
12:16 | Orosi Iskola |
12:17 | Oros, ABC |
12:19 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |