Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
44 |
Bevásárlóközpontok Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:43 | Oros, Takarék köz |
6:44 | Oros, ABC |
6:45 | Orosi Iskola |
6:47 | Orosi elágazás |
6:48 | Élet utca |
6:49 | Szarkaláb utca |
6:51 | Naspolya utca |
6:52 | Tujafa utca |
6:54 | Gomba utca |
6:56 | Törzs utca |
6:57 | Örökösföld |
6:59 | Bevásárlóközpontok |
7:01 | TESCO áruház |
7:04 | Jósavárosi templom |
7:05 | Jósaváros |
7:07 | Jósaváros |
7:08 | Jósavárosi templom |
7:09 | Jósavárosi piac |
7:10 | Volánbusz Zrt. |
7:12 | Pazonyi tér |
7:13 | Nyár utca |
7:15 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:17 | Bujtos utca |
7:18 | Megyei Bíróság |
7:20 | Országzászló tér |
7:21 | Szabolcs utca |
7:22 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
7:24 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |