Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
44 |
Jósaváros Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:23 | Oros, Takarék köz |
8:24 | Oros, ABC |
8:25 | Orosi Iskola |
8:27 | Orosi elágazás |
8:28 | Élet utca |
8:29 | Szarkaláb utca |
8:31 | Naspolya utca |
8:32 | Tujafa utca |
8:34 | Gomba utca |
8:36 | Törzs utca |
8:37 | Örökösföld |
8:39 | Bevásárlóközpontok |
8:41 | TESCO áruház |
8:44 | Jósavárosi templom |
8:45 | Jósaváros |
8:47 | Jósaváros |
8:48 | Jósavárosi templom |
8:49 | Jósavárosi piac |
8:50 | Volánbusz Zrt. |
8:52 | Pazonyi tér |
8:53 | Nyár utca |
8:55 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:57 | Bujtos utca |
8:58 | Megyei Bíróság |
9:00 | Országzászló tér |
9:01 | Szabolcs utca |
9:02 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
9:04 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |