Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
44 |
Orosi Iskola Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Takarék köz |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
7:36 | Vasútállomás |
7:38 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
7:39 | Szabolcs utca |
7:40 | Országzászló tér |
7:41 | Luther tér |
7:42 | Bujtos utca |
7:43 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
7:44 | Nyár utca |
7:46 | Volánbusz Zrt. |
7:47 | Jósavárosi piac |
7:48 | Jósaváros |
7:50 | Jósaváros |
7:51 | Jósavárosi templom |
7:53 | TESCO áruház |
7:56 | Bevásárlóközpontok |
7:58 | Örökösföld |
7:59 | Törzs utca |
8:02 | Gomba utca |
8:04 | Tujafa utca |
8:06 | Naspolya utca |
8:08 | Szarkaláb utca |
8:09 | Élet utca |
8:10 | Orosi elágazás |
8:12 | Orosi Iskola |
8:13 | Oros, ABC |
8:15 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |