Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
44 |
Orosi elágazás Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:25 | Oros, Takarék köz |
16:26 | Oros, ABC |
16:27 | Orosi Iskola |
16:29 | Orosi elágazás |
16:30 | Élet utca |
16:31 | Szarkaláb utca |
16:33 | Naspolya utca |
16:34 | Tujafa utca |
16:36 | Gomba utca |
16:38 | Törzs utca |
16:39 | Örökösföld |
16:41 | Bevásárlóközpontok |
16:43 | TESCO áruház |
16:46 | Jósavárosi templom |
16:47 | Jósaváros |
16:49 | Jósaváros |
16:50 | Jósavárosi templom |
16:51 | Jósavárosi piac |
16:52 | Volánbusz Zrt. |
16:54 | Pazonyi tér |
16:55 | Nyár utca |
16:57 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:59 | Bujtos utca |
17:00 | Megyei Bíróság |
17:02 | Országzászló tér |
17:03 | Szabolcs utca |
17:04 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
17:06 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |