Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
44 |
Országzászló tér Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Takarék köz |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
19:40 | Vasútállomás |
19:42 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
19:43 | Szabolcs utca |
19:44 | Országzászló tér |
19:45 | Luther tér |
19:46 | Bujtos utca |
19:49 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
19:50 | Nyár utca |
19:52 | Volánbusz Zrt. |
19:53 | Jósavárosi piac |
19:54 | Jósaváros |
19:56 | Jósaváros |
19:57 | Jósavárosi templom |
19:59 | TESCO áruház |
20:02 | Bevásárlóközpontok |
20:04 | Örökösföld |
20:05 | Törzs utca |
20:08 | Gomba utca |
20:10 | Tujafa utca |
20:12 | Naspolya utca |
20:14 | Szarkaláb utca |
20:15 | Élet utca |
20:16 | Orosi elágazás |
20:18 | Orosi Iskola |
20:19 | Oros, ABC |
20:21 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |