Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
44 |
Országzászló tér Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:33 | Oros, Takarék köz |
15:34 | Oros, ABC |
15:35 | Orosi Iskola |
15:37 | Orosi elágazás |
15:38 | Élet utca |
15:39 | Szarkaláb utca |
15:41 | Naspolya utca |
15:42 | Tujafa utca |
15:44 | Gomba utca |
15:46 | Törzs utca |
15:47 | Örökösföld |
15:49 | Bevásárlóközpontok |
15:51 | TESCO áruház |
15:54 | Jósavárosi templom |
15:55 | Jósaváros |
15:57 | Jósaváros |
15:58 | Jósavárosi templom |
15:59 | Jósavárosi piac |
16:00 | Volánbusz Zrt. |
16:02 | Pazonyi tér |
16:03 | Nyár utca |
16:05 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:07 | Bujtos utca |
16:08 | Megyei Bíróság |
16:10 | Országzászló tér |
16:11 | Szabolcs utca |
16:12 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
16:14 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |