Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
44 |
Szabolcs utca Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Takarék köz |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
csak szombaton közlekedik / on Saturdays only
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:40 | Vasútállomás |
13:42 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
13:43 | Szabolcs utca |
13:44 | Országzászló tér |
13:45 | Luther tér |
13:46 | Bujtos utca |
13:47 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
13:48 | Nyár utca |
13:50 | Volánbusz Zrt. |
13:51 | Jósavárosi piac |
13:52 | Jósaváros |
13:54 | Jósaváros |
13:55 | Jósavárosi templom |
13:57 | TESCO áruház |
14:00 | Bevásárlóközpontok |
14:02 | Örökösföld |
14:03 | Törzs utca |
14:06 | Gomba utca |
14:08 | Tujafa utca |
14:10 | Naspolya utca |
14:12 | Szarkaláb utca |
14:13 | Élet utca |
14:14 | Orosi elágazás |
14:16 | Orosi Iskola |
14:17 | Oros, ABC |
14:19 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |