Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4 |
Oros, ABC Autóbusz-állomás ► Oros, Takarék köz |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
8:00 | Autóbusz-állomás |
8:02 | Mező utca 5. |
8:04 | Rákóczi utca 50. |
8:06 | Búza tér |
8:07 | Vay Ádám körút |
8:08 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
8:09 | Bujtos utca |
8:13 | Rendelőintézet |
8:15 | Sport utca |
8:17 | Gomba utca |
8:19 | Tujafa utca |
8:21 | Naspolya utca |
8:23 | Szarkaláb utca |
8:24 | Élet utca |
8:25 | Orosi elágazás |
8:27 | Orosi Iskola |
8:28 | Oros, ABC |
8:30 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |