Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4Y |
Naspolya utca Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
hétvégén és ünnepnapon / at weekends (on Saturdays, Sundays and public holidays)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
20:25 | Autóbusz-állomás |
20:27 | Mező utca 5. |
20:29 | Rákóczi utca 50. |
20:30 | Búza tér |
20:31 | Vay Ádám körút |
20:32 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
20:33 | Bujtos utca |
20:35 | Rendelőintézet |
20:37 | Sport utca |
20:39 | Gomba utca |
20:40 | Tujafa utca |
20:42 | Naspolya utca |
20:43 | Szarkaláb utca |
20:44 | Élet utca |
20:45 | Orosi elágazás |
20:47 | Oros, Szállási utca |
20:48 | Oros, Vezér utca |
20:49 | Oros, Takarék köz |
20:50 | Oros, Magyar utca 61. |
20:52 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |