Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4Y |
Rendelőintézet Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:50 | Autóbusz-állomás |
17:52 | Mező utca 5. |
17:54 | Rákóczi utca 50. |
17:56 | Búza tér |
17:57 | Vay Ádám körút |
17:58 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:59 | Bujtos utca |
18:03 | Rendelőintézet |
18:05 | Sport utca |
18:07 | Gomba utca |
18:09 | Tujafa utca |
18:11 | Naspolya utca |
18:13 | Szarkaláb utca |
18:14 | Élet utca |
18:15 | Orosi elágazás |
18:17 | Oros, Szállási utca |
18:18 | Oros, Vezér utca |
18:20 | Oros, Takarék köz |
18:21 | Oros, Magyar utca 61. |
18:23 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |