Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4Y |
Rendelőintézet Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
17:15 | Autóbusz-állomás |
17:17 | Mező utca 5. |
17:19 | Rákóczi utca 50. |
17:21 | Búza tér |
17:22 | Vay Ádám körút |
17:23 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
17:24 | Bujtos utca |
17:28 | Rendelőintézet |
17:30 | Sport utca |
17:32 | Gomba utca |
17:34 | Tujafa utca |
17:36 | Naspolya utca |
17:38 | Szarkaláb utca |
17:39 | Élet utca |
17:40 | Orosi elágazás |
17:42 | Oros, Szállási utca |
17:43 | Oros, Vezér utca |
17:45 | Oros, Takarék köz |
17:46 | Oros, Magyar utca 61. |
17:48 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |