Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4Y |
Rendelőintézet Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:05 | Autóbusz-állomás |
16:07 | Mező utca 5. |
16:09 | Rákóczi utca 50. |
16:11 | Búza tér |
16:12 | Vay Ádám körút |
16:13 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:14 | Bujtos utca |
16:18 | Rendelőintézet |
16:20 | Sport utca |
16:22 | Gomba utca |
16:24 | Tujafa utca |
16:26 | Naspolya utca |
16:28 | Szarkaláb utca |
16:29 | Élet utca |
16:30 | Orosi elágazás |
16:32 | Oros, Szállási utca |
16:33 | Oros, Vezér utca |
16:35 | Oros, Takarék köz |
16:36 | Oros, Magyar utca 61. |
16:38 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |