Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4Y |
Rendelőintézet Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:25 | Autóbusz-állomás |
13:27 | Mező utca 5. |
13:29 | Rákóczi utca 50. |
13:31 | Búza tér |
13:32 | Vay Ádám körút |
13:33 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
13:34 | Bujtos utca |
13:38 | Rendelőintézet |
13:40 | Sport utca |
13:42 | Gomba utca |
13:44 | Tujafa utca |
13:46 | Naspolya utca |
13:48 | Szarkaláb utca |
13:49 | Élet utca |
13:50 | Orosi elágazás |
13:52 | Oros, Szállási utca |
13:53 | Oros, Vezér utca |
13:55 | Oros, Takarék köz |
13:56 | Oros, Magyar utca 61. |
13:58 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |