Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4Y |
Rendelőintézet Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
6:45 | Autóbusz-állomás |
6:47 | Mező utca 5. |
6:49 | Rákóczi utca 50. |
6:51 | Búza tér |
6:52 | Vay Ádám körút |
6:53 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
6:54 | Bujtos utca |
6:58 | Rendelőintézet |
7:00 | Sport utca |
7:02 | Gomba utca |
7:04 | Tujafa utca |
7:06 | Naspolya utca |
7:08 | Szarkaláb utca |
7:09 | Élet utca |
7:10 | Orosi elágazás |
7:12 | Oros, Szállási utca |
7:13 | Oros, Vezér utca |
7:15 | Oros, Takarék köz |
7:16 | Oros, Magyar utca 61. |
7:18 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |