Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4Y |
Kodály Zoltán Általános Iskola Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
12:05 | Autóbusz-állomás |
12:07 | Mező utca 5. |
12:09 | Rákóczi utca 50. |
12:11 | Búza tér |
12:12 | Vay Ádám körút |
12:13 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
12:14 | Bujtos utca |
12:18 | Rendelőintézet |
12:20 | Sport utca |
12:22 | Gomba utca |
12:24 | Tujafa utca |
12:26 | Naspolya utca |
12:28 | Szarkaláb utca |
12:29 | Élet utca |
12:30 | Orosi elágazás |
12:32 | Oros, Szállási utca |
12:33 | Oros, Vezér utca |
12:35 | Oros, Takarék köz |
12:36 | Oros, Magyar utca 61. |
12:38 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |