Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4Y |
Rákóczi utca 50. Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
15:25 | Autóbusz-állomás |
15:27 | Mező utca 5. |
15:29 | Rákóczi utca 50. |
15:31 | Búza tér |
15:32 | Vay Ádám körút |
15:33 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
15:34 | Bujtos utca |
15:38 | Rendelőintézet |
15:40 | Sport utca |
15:42 | Gomba utca |
15:44 | Tujafa utca |
15:46 | Naspolya utca |
15:48 | Szarkaláb utca |
15:49 | Élet utca |
15:50 | Orosi elágazás |
15:52 | Oros, Szállási utca |
15:53 | Oros, Vezér utca |
15:55 | Oros, Takarék köz |
15:56 | Oros, Magyar utca 61. |
15:58 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |