Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4 |
Rákóczi utca 50. Autóbusz-állomás ► Oros, Takarék köz |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
munkanapon / on workdays (Monday to Friday)
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
21:40 | Autóbusz-állomás |
21:42 | Mező utca 5. |
21:44 | Rákóczi utca 50. |
21:45 | Búza tér |
21:46 | Vay Ádám körút |
21:47 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
21:48 | Bujtos utca |
21:50 | Rendelőintézet |
21:52 | Sport utca |
21:54 | Gomba utca |
21:55 | Tujafa utca |
21:57 | Naspolya utca |
21:58 | Szarkaláb utca |
21:59 | Élet utca |
22:00 | Orosi elágazás |
22:02 | Orosi Iskola |
22:03 | Oros, ABC |
22:05 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |