Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4Y |
Búza tér Autóbusz-állomás ► Oros, Temető |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
16:25 | Autóbusz-állomás |
16:27 | Mező utca 5. |
16:29 | Rákóczi utca 50. |
16:31 | Búza tér |
16:32 | Vay Ádám körút |
16:33 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
16:34 | Bujtos utca |
16:38 | Rendelőintézet |
16:40 | Sport utca |
16:42 | Gomba utca |
16:44 | Tujafa utca |
16:46 | Naspolya utca |
16:48 | Szarkaláb utca |
16:49 | Élet utca |
16:50 | Orosi elágazás |
16:52 | Oros, Szállási utca |
16:53 | Oros, Vezér utca |
16:55 | Oros, Takarék köz |
16:56 | Oros, Magyar utca 61. |
16:58 | Oros, Temető |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |