Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
4 |
Búza tér Autóbusz-állomás ► Oros, Takarék köz |
Érvényes: 2023. december 10-től további intézkedésig /
Valid from 10 December 2023 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
14:40 | Autóbusz-állomás |
14:42 | Mező utca 5. |
14:44 | Rákóczi utca 50. |
14:46 | Búza tér |
14:47 | Vay Ádám körút |
14:48 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
14:49 | Bujtos utca |
14:53 | Rendelőintézet |
14:55 | Sport utca |
14:57 | Gomba utca |
14:59 | Tujafa utca |
15:01 | Naspolya utca |
15:03 | Szarkaláb utca |
15:04 | Élet utca |
15:05 | Orosi elágazás |
15:07 | Orosi Iskola |
15:08 | Oros, ABC |
15:10 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |