Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
44 |
Kodály Zoltán Általános Iskola Oros, Takarék köz ► Örökösföld ► Jósaváros ► Vasútállomás |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
tanítási napon / on schooldays
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
13:33 | Oros, Takarék köz |
13:34 | Oros, ABC |
13:35 | Orosi Iskola |
13:37 | Orosi elágazás |
13:38 | Élet utca |
13:39 | Szarkaláb utca |
13:41 | Naspolya utca |
13:42 | Tujafa utca |
13:44 | Gomba utca |
13:46 | Törzs utca |
13:47 | Örökösföld |
13:49 | Bevásárlóközpontok |
13:51 | TESCO áruház |
13:54 | Jósavárosi templom |
13:55 | Jósaváros |
13:57 | Jósaváros |
13:58 | Jósavárosi templom |
13:59 | Jósavárosi piac |
14:00 | Volánbusz Zrt. |
14:02 | Pazonyi tér |
14:03 | Nyár utca |
14:05 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
14:07 | Bujtos utca |
14:08 | Megyei Bíróság |
14:10 | Országzászló tér |
14:11 | Szabolcs utca |
14:12 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
14:14 | Vasútállomás |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |