Nahverkehrsfahrpläne
Die Fahrpläne sind in ungarischer und englischer Sprache erreichbar.
Eine Hilfe zur Auslegung der Fahrpläne finden Sie unter dem Menüpunkt Reiseinformationen/Reiseratschläge.
44 |
Gomba utca Vasútállomás ► Jósaváros ► Örökösföld ► Oros, Takarék köz |
Érvényes 2024. április 7-től további intézkedésig. /
Valid from 7 April 2024 until further notice
A járat december 27-től január 5-ig, valamint júlis 1-től augusztus 19-ig közlekedik munkanapokon. / These services run on workdays from 27 December until 5 January as well as from 1 July until 19 August.
A járat menetrendje / Schedule of service: |
|
---|---|
10:36 | Vasútállomás |
10:38 | Toldi utca (Autóbusz-állomás) |
10:39 | Szabolcs utca |
10:40 | Országzászló tér |
10:41 | Luther tér |
10:42 | Bujtos utca |
10:43 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
10:44 | Nyár utca |
10:46 | Volánbusz Zrt. |
10:47 | Jósavárosi piac |
10:48 | Jósaváros |
10:50 | Jósaváros |
10:51 | Jósavárosi templom |
10:53 | TESCO áruház |
10:56 | Bevásárlóközpontok |
10:58 | Örökösföld |
10:59 | Törzs utca |
11:02 | Gomba utca |
11:04 | Tujafa utca |
11:06 | Naspolya utca |
11:08 | Szarkaláb utca |
11:09 | Élet utca |
11:10 | Orosi elágazás |
11:12 | Orosi Iskola |
11:13 | Oros, ABC |
11:15 | Oros, Takarék köz |
A forgalmi helyzettől függően a menetrendtől való eltérés lehetséges. / |
|
---|---|
Deviations from the schedule are possible depending on the traffic situation. |